Kalendarz do zadań specjalnych- kalendarz trójdzielny dla firmy

Odpowiednie i jak najbardziej racjonalne zarządzanie naszym czasem jest ważne nie tylko w naszym prywatnym życiu, ale również podczas wykonywania czynności zawodowych. Z pomocą w planowaniu realizacji zadań oraz pamiętaniu o ważnych terminach przychodzą firmowe kalendarze trójdzielne.

Kalendarze trójdzielne dla firm – mnogość zastosowań

Kalendarze trójdzielne są najczęściej stosowanymi kalendarzami, w szczególności w biurach firm prywatnych i instytucji publicznych, gabinetach lekarskich. Ich specyficzna budowa umożliwia jednoczesny podgląd trzech miesięcy- najczęściej spotykanym i praktykowanym ustawieniem, w szczególności przy trójdzielnych kalendarzach firmowych jest podgląd na miesiąc poprzedni, aktualny i kolejny albo tez na miesiąc aktualny i dwa kolejne. Pomimo dość skomplikowanej budowy, jak  na kalendarz, kalendarze trójdzielne są rozwiązaniem łączącym prostotę użytkowania z niezwykła funkcjonalnością.

Kalendarze trójdzielne wyróżniają się przezroczystym paskiem z barwnym okienkiem- ramką. Jego zadaniem jest jednoznaczne wskazanie, jaki mamy dzisiaj dzień. Oczywiści zadanie odpowiedniego ułożenia ramki w miejscu aktualnej daty pozostaje w rękach użytkowników. Przesuwne okienko umożliwia również szybkie zaznaczenie w kalendarzu:

  • ważnej daty,
  • deadline’u projektu lub
  • terminu spotkania.

Barwne kalendarze trójdzielne z dowolną grafiką

Kalendarze trójdzielne to szerokie pole do popisu dla twórców grafik oraz marketingowców. Spora ilość miejsca, jaka zapewnia element nagłówkowy kalendarza oraz dużą ilość kartek, które należy odrywać- są przestrzenią, którą można dowolnie zagospodarować- z zachowaniem odpowiedniej struktury dat. Jak w każdym kalendarzu, tak i w kalendarzu trójdzielnym na karcie każdego miesiąca wyróżnione są kolorem oraz w niektórych kalendarzach trójdzielnych również czcionka i tematycznymi grafikami najważniejsze święta- religijne, państwowe czy tradycyjnie kultywowane. Producenci kalendarzy reklamowych wskazują, że można również dostosować indywidualnie wyróżnione dni np. ważne dla przedsiębiorstwa daty lub święta humorystyczne, które będą rozweselały kolejne dni kontrahentów i wzbudzały pozytywny obraz naszej firmy.

Kalendarze trójdzielne mogą oprócz pełnienia funkcji terminarza pełnić również funkcje reklamowe. Producenci kalendarzy trójdzielnych udostępniają możliwość tworzenia dowolnych grafik na elemencie nagłówkowym. Dzięki temu możemy w siedzibie naszego przedsiębiorstwa wywiesić kalendarze firmowe oraz rozpropagować je wśród podmiotów współpracujących. Kalendarze dla firm, instytucji czy też indywidualnych klientów, zawierające nasze logo, to wspaniały pomysł a prezent, będący nie tylko funkcjonalnym gadżetem, ale jednocześnie elementem promocji marketingowej naszej firmy.

Ciekawe kalendarze trójdzielne dla firm

Kalendarze ścienne są najczęściej spotykanymi w pomieszczeniach biurowych. Powodowane jest to licznymi zaletami takiej właśnie wersji kalendarza, z uwagi na jego powszechną dostępność zarówno dla pracowników, jak i klientów. Umożliwia szybkie:

  • zdobycie wiedzy o tym, jaki dzisiaj jest dzień,
  • przeanalizowanie kolejnych dni,
  • sprawdzenie ważnych, zbliżających się terminów.

W przeciwieństwie do kalendarzy indywidualnych, czy plenerów – kalendarz trójdzielny ścienny umożliwia jednoczesne analizowanie terminów przez kilka osób dzięki czemu będziesz mógł dogodnie proponować terminy spotkania kontrahentowi i jednocześnie widzieć jego reakcję. Co więcej- bez problemu będziesz mógł wskazać ważny termin, szybko uwzględniając w swoich przeliczeniach dni wolne od pracy- które w kalendarzu trójdzielnym są wyróżnione innym kolorem.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.