Tanie kalendarze trójdzielne na ścianę czy warto takie kupować?

Kalendarze reklamowe pełnią bardzo ważne funkcje. Z jednej strony są narzędziami pracy, z drugiej zaś reklamą firmy. Dlatego też na ich zakup decyduje się wielu przedsiębiorców, niezależnie od tego, w jakiej branży działają i do kogo kierują swoje usługi czy produkty. Wielu z nich decyduje się na zakup jak najtańszych kalendarzy, bo nie chcą albo nie mogą przeznaczyć na ten cel większej sumy. Jednak czy tanie kalendarze w ogóle mają sens?

Czym charakteryzują się tanie kalendarze trójdzielne?

Od producenta kalendarz reklamowy w niższej cenie mogą być wykonane z materiałów gorszej jakości. W efekcie tego na przykład kalendarz trójdzielny wisząc na ścianie, może się zawijać i rolować, a przez to nie będzie wyglądał najlepiej i elegancko. Może być wykonany również z gorszego papieru. Tańsze opcje przeważnie są wykańczane w maksymalnie ograniczonym stopniu. To oznacza, że wielu elementów dodatkowych, jakie mogłyby się w nim znaleźć, po prostu nie ma. Przez to nie jest już tak atrakcyjny. Co więcej, niska cena kalendarza może też świadczyć o braku doświadczenia jego wykonawcy. Drukarnie, które startują z własnym biznesem, czasem nie mają jeszcze wprawy w produkcji kalendarzy. W efekcie tego, aby czymkolwiek przykuć uwagę klientów i zmotywować ich do składania zamówienia, obniżają cenę. Decydując się na tanie kalendarze trójdzielne, można wpaść w niezłą pułapkę. Zdarza się również, że niska cena kalendarzy trójdzielnych wynika po prostu z promocji, jaką w danym momencie ma konkretna drukarnia. By jednak mieć pewność, że chodzi tu tylko o promocję, trzeba zapoznać się z ofertą danego producenta.

Czy warto kupować tanie kalendarze reklamowe?

Jeżeli oferowane kalendarze trójdzielne dla firm – zobacz: www.aldo-kalendarze.pl/kalendarze-trojdzielne w niskiej cenie mogą charakteryzować się niską jakością albo jeśli są produkowane przez niedoświadczoną drukarnię, to decydowanie się na nie, nie ma sensu. Zdecydowanie lepiej zapłacić więcej i mieć pewność, że produkcją zajmie się profesjonalista. Nie należy rezygnować z materiałów lepszej jakości, kosztem niższej ceny tych artykułów. Tanie kalendarze trójdzielne nie będą korzystnie wpływały na wizerunek firmy. Co za tym idzie, będą kreowały negatywny obraz tego przedsiębiorstwa. Nie będą budzić zaufania. W konsekwencji tego, zapewne niejeden odmówi przyjęcia tego przedmiotu. A wówczas cała ta produkcja i zamieszanie wynikające ze składania zamówienia, będzie całkowicie bez sensu. Tak więc z czystym sumieniem można powiedzieć, że nie warto zamawiać tanich kalendarzy. Nawet należy przestrzec, przed rezygnacją z dobrej jakości, kosztem niskiej ceny, kosztem oszczędności.

Jak powinny wyglądać kalendarze reklamowe?

Na uwagę zasługuje przede wszystkim producent kalendarzy dla firm, który dba o wysoką jakość usługi i produktów. Dobrej jakości kalendarze dla firm są trwałe. Dzięki temu tak, jak wyglądają w dniu otrzymania zamówienia, tak będą wyglądać po upływie kilku miesięcy, a nawet pod koniec roku. O ile oczywiście będą użytkowane we właściwy sposób. Kalendarze muszą być wykonane z materiałów wysokiej jakości i z należytą starannością. Poza tym skoro mówimy o kalendarzach firmowych, powinny być maksymalnie zindywidualizowane. To oznacza, że warto zadbać o dodatki, dzięki którym kalendarz będzie wygląda na gadżet firmowy, będzie się z daną firmą kojarzył i ją reklamował. Ciekawie wykonany będzie wzbudzał zainteresowanie i zarazem zachęcał do użytkowania. Kalendarz trójdzielny ścienny wykonany najlepiej, jak tylko można, będzie chętnie wieszany na ścianie gabinetów, biur, a nawet mieszkań. Trzeba tylko liczyć się z tym, że cena tego przedmiotu będzie wyższa. Ale jak już wiadomo, na cenę w tym przypadku nie ma sensu zwracać uwagi.

Jak kalendarz trójdzielny to tylko w dobrej cenie…

Podsumowując, tanie kalendarze to zły pomysł. Mogą być wykonane ze słabych materiałów. Nie posiadają też dodatków, którymi mogłyby wyróżniać się na tle konkurencji. W efekcie tego są zwykłym narzędziem pracy, który być może nie przetrwa całego roku. Czy ktoś zechce taki przedmiot przyjąć? Trudno powiedzieć. Może z grzeczności, a później i tak go wyrzuci. Dlatego lepiej inwestować w wysokiej jakości, atrakcyjne wizualnie, oryginalne, dopasowane do wizerunku firmy kalendarze.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.