Pojedyncze klawisze oraz klawiatury do laptopów

Często zdarza się, że połamane klawisze utrudniają pracę na komputerze, a zgubione klawisze poprzez ich brak praktycznie uniemożliwiają prawidłowe korzystanie ze sprzętu, co znacząco utrudnia komfort pracy na klawiaturze. Na szczęście nie musisz wymieniać całej klawiatury aby pozbyć się tego problemu i na nowo cieszyć się z korzystania z laptopa. Wymiana pojedynczych klawiszy nie musi być skomplikowana, nie trzeba więc oddawać sprzętu do do serwisu komputerowego, który się tym zajmie. Samodzielne naprawienie klawiszy do klawiatury pozwoli znacząco zaoszczędzić czas i pieniądze.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór pojedynczych klawiszy, mocowania pod klawisze, trackpointy (gumowe wskaźniki) oraz wszelkiego rodzaju kosmetyki pozwalające utrzymać przyciski na klawiaturze w odpowiednim stanie przez długi czas. Oferta obejmuje przyciski do różnych laptopów, przycisków do netbooków, przycisków do notebooków oraz przyciski do urządzeń typu tablet. W sytuacji kiedy Twoje klawisze do klawiatury są uszkodzone lub występuję ich brak, zapoznaj się z naszymi usługami, a problem ten rozwiążesz szybko i sprawnie korzystając z naszej oferty.

Zestaw, który pozwoli naprawić każdą klawiaturę

Jeden klawisz do klawiatury, jedno mocowanie do klawiatury oraz jedna gumka do klawiatury – jest to zestaw zastępczy, który pozwoli naprawić przycisk w każdej klawiaturze. W klawiaturach stacjonarnych, szczególnie tych starszych modelach montowane są same klawisze, bez gumek oraz mocowań. Klawiatury w laptopach charakteryzują się jednak tym, że posiadają one rożnego rodzaju gumki oraz mocowania. Stąd ważne przy dokonywaniu zakupu jest aby wiedzieć do jakiego modelu laptopa szukamy klawiszy. Podczas zamawiania przechodzi się od wyboru marki laptopa, poprzez jego serię, gdzie pokazane są fotografie z zastosowaniem wszystkich rodzajów klawiatur i zastosowanych mocowań. Na samym końcu wybiera się jakich konkretnie przycisków szukamy (klawisz Y, Caps Lock itp.).

Źródło: https://www.laptopkey.eu

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.