Jak dobrać rozmiar biustonosza?

Wiele kobiet zastanawia się, czy biustonosz który mają już w swoim domu jest tym, który leży w sposób idealny. Celem znalezienia odpowiedzi, czy biustonosz leży tak jak powinien, należy zapoznać się z kilkoma najważniejszymi wskazówkami brafittingowymi.

Jaki powinien być obwód idealnego biustonosza?

Pamiętaj o tym, że obwód biustonosza powinien nieść około 80% wagi biustu. W przypadku, kiedy zdecydujesz się na zbyt duży dla siebie obwód, wtedy to waga piersi spoczywać będzie na ramiączkach, co jest niewskazane. Obwód dopasowany w sposób idealny, przylega do ciała, jednakże musi być też na tyle komfortowy, żeby kobieta mogła należycie oddychać. Pamiętaj, że tylna część biustonosza nie może pod żadnym pozorem przesuwać się w górę. W części przedniej, pod fiszbinami nie może może mieścić się więcej niż jeden palec. Kiedy decydujesz się na nowy biustonosz, powinnaś zapiąć go na pierwszą haftkę. Musisz mieć świadomość, że po pewnym czasie, Twój biustonosz nieco się rozciągnie oraz rozluźni. Należy wiedzieć też, że rozmiar ramiączek zmniejsza się bądź rośnie w sposób proporcjonalny do rozmiaru obwodu.

Jakie ramiączka?

Pamiętaj, że ramiączka powinny nieść około 20% wagi biustu. Ramiączka nie powinny ani się wbijać ani też spadać. Warto wiedzieć, że długość ramiączek możesz bądź to skrócić bądź też wydłużyć w zależności od Twoich potrzeb. Sygnałem, że ramiączka są niedopasowane, będzie ból w odcinku szyjnym kręgosłupa oraz w okolicy ramion.

Jakie miseczki?

Sygnałem, że coś jest nie w porządku będzie efekt tzw. wypływającego biustu. W przypadku, kiedy miseczki będą za duże to brzegi odstają od piersi. Warto pamiętać również o fiszbinach, które mają zapewniać podparcie piersiom. Pamiętaj o tym, że koniec fiszbiny musi być ukierunkowany do środka pachy. Obwód w części przedniej biustonosza musi przylegać do ciała, Część przednia jest miejscem, gdzie łączą się fiszbiny. Warto również wiedzieć, że w przypadku, kiedy odkryjesz, że Twój biustonosz nie jest do końca taki jaki powinien być, możesz skorzystać z jednej z aplikacji brafittingowych, dzięki którym będziesz mogła niezawodnie obliczyć rozmiar biustonosza, kolejnym atutem będzie też fakt, że przy pomocy apki, będziesz mogła uzyskać ofertę najbardziej do siebie dopasowanych kroi. Odtąd możesz cieszyć się komfortem noszenia swojego biustonosza, gdyż apka jest gwarantem właściwego dopasowania. Stosując się do tych rad oraz przy pomocy apki, już zawsze będziesz cieszyła się całkowitym komfortem, wygodą oraz nabędziesz pewności siebie, gdyż poczujesz się niezwykle pewnie.

2 thoughts on “Jak dobrać rozmiar biustonosza?”

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.